LTF-513/514 Full Length Turnstile

The LTF 513 (3-Wing) and LTF 514 (4-Wing) Glassy tunics have a more stylish appearance than other LTF Series size tires and are also suitable for use in areas where brute force may be available. Thanks to its aesthetic appearance, it is designed for use in some prestigious buildings and holding entrances. The LTF-513/514 is a stylish solution for places where the athletic front plate is available as well as you can use to meet crowded groups by mounting side-by-side trolleys side by side. It is designed to be used in places where decoration and aesthetics are kept on the front panel. The most important feature of the LTF 513/514 size turnstile is that it does not allow any contact or commodity exchange as long as the glass wings do not switch from the turnstile. Thanks to this feature, it gives a stylish appearance and provides maximum security at the same time. The LTF 513/514 Series Full Length Turnstile which can be used both indoors and outdoors, are made of stainless steel and the wings are made of plexiglass. Optionally, the wing part can be made of 5 + 5 tempered glass. LTF-513/514 Full Height Glass Turnstile have TSE and CE certificates.

ÖZELLİKLER

LTF 513 (3 Kanatlı) ve LTF 514 (4 Kanatlı) Camlı boy tunikeleri diğer LTF Serisi boy turnikelerine göre daha şık bir görünüme sahip olmakla birlikte, kaba kuvvetin geçerli olabileceği alanlarda da kullanıma elverişlidir. Estetik görünümü sayesinde bazı prestijli binalar ve holding girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTT-513/ 514 Boy turnikelerini yan yana monte edilerek kalabalık grupları karşılamak amacı için kullanabileceğiniz gibi estetiğin ön planda olduğu yerler için de şık bir çözümdür. Dekorasyon ve estetiğin ön planda tutulduğu yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTF 513/ 514 boy turnikesinin en önemli özelliği cam kanatları sayesinde turnikeden geçiş yapılmadığı sürece hiçbir temas ve emtia alışverişine imkan vermemesidir. Bu özellik sayesinde kullanıldığı yerlerde şık bir görünüm vermekle kalmaz aynı zamanda maksimum güvenlik sağlar. Dahili ve harici mekanlarda kullanılabilen LTF 513/ 514 Serisi Boy Turnikeler’ in gövdesi paslanmaz çelik, kanatları ise pleksiglas dan üretilmektedir. Opsiyonel olarak kanat kısmı 5+5 temperli cam yada polikarbon malzeme olabilmektedir. LTT-513/ 514 Camlı Boy turnikelerin TSE ve CE belgeleri mevcuttur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Çalışma : Her iki yönde de ayarlanabilir, giriş ve çıkış imkanı, el ile manuel
Gövde : AISI 304 kalite paslanmaz çelik (EN 10082-2Grade 1G/2G)
Göbek ve Kollar : 304 kalite paslanmaz çelik veya boyalı sac rotor seçeneği
Fonksiyonlar : Elektronik mikro işlemci kontrolü ile her iki yöne geçiş bilgisi alma, elektronik kart üzerinden açma ve kapama sürelerinin ayarlanabilme özelliği

Mekanizma : Mekanizmanın en büyük avantajı mandal yataklarının gövdeye monoblok olmasıdır.Busayede darbeli çalışan turnike mekanizmasında gevşeme ve çözülme olmaz.
Güç Kaynağı : 100-230 VAC, 47-60 Hz.
Çalışma Sıcaklığı :  -20 C° / +70 C° Ops: Isıtıcı ile -50 C°
Güç Tüketimi :  Geçişlerde 7W, beklemede 12W
Geçiş Hızı :  20 kisi / dakika
Geçiş Ağırlığı :  65 cm
Ağırlık :  430 kg
Acil Durum Modu : Acil durum sinyali ve enerji kesilmelerinde rotor ve kollar serbest geçişe izin verecekşekilde boşa döner.

OPSİYONLAR

Termostatlı Isıtıcı
Elektronik Sayaç
Manuel Kullanım
Kart Okuyucu Yerleşimi
Paslanmaz Çelik Okuyucu Aparatı
Uzaktan Kumanda Ünitesi
Paslanmaz Çelik Alt Tabla
RS232/RS485/LAN Haberleşme Birimi
Akü Ünitesi

İNDİRMELER